otwarcie nowej pracowni w naszej szkole

 

Otwarcie nowej pracowni architektury krajobrazu w Szaferze !!!!

 

W dniu 22 marca 2018r. otwarta została nowa pracownia projektowa dla uczniów Technikum Architektury Krajobrazu w Złotym Potoku. W pracowni zmieniono kolorystykę wnętrza, została wykonana nowa podłoga, a także zakupiono nowe meble: deski kreślarskie, komody i biurko, wykonano też drobne kompozycje i zmodernizowano zaplecze.

Do sukcesu przyczyniła się społeczność naszej szkoły: Pan dyrektor Dariusz Ciuk , kierownik gospodarczy – Pan Mirosław Pietrzak, „Złota Rączka” – Pan Kazimierz Gzik, nauczycielka zawodu – Pani Julia Żurek, oraz nasza wspaniała młodzież: Katarzyna Chanak, Kamila Kała, Wiktoria Kowalska, Aleksandra Mrowiec, Dominika Ściślak i Michał Kaim.

Film dokumentujący efekty naszych zmagań wnętrzarskich można zobaczyć dzięki pracy Pana Jacka Bryły.

Nowe wnętrze, to nowa jakość zajęć zawodowych. Atmosfera wnętrza zachęca do pokonywania nowych wyzwań projektowych. Cieszymy się, że możemy je podejmować w pięknym otoczeniu. Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu zapraszamy do Technikum Architektury Krajobrazu oraz na Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy z Architektury Krajobrazu dla dorosłych.

Julia Żurek

 

 

zapraszamy na film z otwarcia:

 

;