Menu

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „NA ŚWIĄTECZNEGO MAZURKA I WIELKANOCNĄ BABĘ” organizowanego przez Częstochowską Organizację Turystyczną , który odbył się w dniu 13 kwietnia podczas imprezy plenerowej „ XII święto Palmy Wielkanocnej”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „NA ŚWIĄTECZNEGO MAZURKA I WIELKANOCNĄ BABĘ” organizowanego przez Częstochowską Organizację Turystyczną , który odbył się w dniu 13 kwietnia podczas imprezy plenerowej „ XII święto Palmy Wielkanocnej”.

W konkursie wzięli udział:

Sławek Klaudia z babką cytrynową

Pawula Dawid z babką kakaowo- pomarańczową

Koza Marlena z babką marchewkowa

Michalik Ewelina z babką drożdżowo – ananasową

Micygała Marta z babką kisielową

Mazanek Paulina z babką marmurkową

Grzesiak Dominika z mazurkiem orzechowo- kajmakowym

Nowak Mirella z mazurkiem owocowym – rozmarynowym z ganaszem z białej czekolady.

W kategorii „baba wielkanocna „ nagrody zdobyły EWELIA MICHALIK –pierwsze miejsce i KLAUDIA SŁAWEK – trzecie miejsce. GRATULUJEMY!