Menu

Warsztaty dla maluszków

9 października 2019 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów kl. 1-3 Szkoły Podstawowej z Piasku. Uczniowie pod opieką pani Dyrektor i wychowawców uczestniczyli w warsztatach zawodowych, przygotowanych przez naszych nauczycieli takich, jak:

Kaligrafia – Iwona Cykowska

Montaż filmu – Jacek Bryła

Kolorowe szaleństwo – drinki bezalkoholowe – Magdalena Śliwińska

Poczęstunek bankietowy – urodzinki – Jolanta Walaszczyk

Puszyste mufinki – Anna Wiśniewska i Katarzyna Kowacka

Dary jesieni – Julia Żurek

Dzieciaczki spisały się na medal. Bardzo chętnie wykonywały wszystkie polecenia i zadania. Stworzyły niepowtarzalnie i jedyne w swoim rodzaju dzieła kulinarne, manulane i ozdobne.

Gratulujemy zaangażowania, bogatej wyobraźni i kreatywności.

Już od najmłodszych lat, dzieci potrzebują wielu bodźców, które pomogą im w prawidłowym rozwoju. Miejmy nadzieję, że udało nam się troszkę pobudzić wyobraźnię maluszków i poprzez praktykę pokazać kawałek świata z naszej szkolnej perspektywy.

Jolanta Walaszczyk