Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje wszystkim osobom

zaangażowanym w coroczną akcję pozyskiwania środków na zakup karmy dla podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt, która przebiegała pod hasłem: „Opuszczone zwierzęta czekają na Twoją pomoc”.

Szczególne podziękowania należą się uczniom, którzy przygotowali słodkie wypieki. Ofiarodawcami tych specjałów byli: Małgorzata Kulej z klasy IV TŻiUG, Dawid Pawula z klasy III TŻiUG, Marta Micygała z klasy III TŻiUG – babeczki, Paulina Mazanek z klasy III TŻiUG – murzynek, Sandra Smolarczyk z klasy II TOR – ciasto „styropian”, Jonasz Jawornik z klasy II TOR oraz Patryk Jawor z klasy I TŻiUG.

Niezaprzeczalnymi liderami akcji są uczniowie klasy III TŻiUG zarówno w ilości przygotowanych „pyszności” jak i środków uzyskanych z ich sprzedaży. Jak zwykle w przypadku podobnych zbiórek mogliśmy liczyć na hojność pracowników naszej szkoły.

Uzyskane środki zostaną przeznaczone na zakup karmy dla zwierząt, którą szkoła przekaże w lutym do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie.

Nasza społeczność szkolna pokazała, że nie obca jest jej idea pracy społecznej na rzecz potrzebujących, „naszych braci mniejszych”.

Raz jeszcze dziękując wszystkim darczyńcom, przypominamy, że zbiórka karmy mokrej i suchej dla psów i kotów, misek, koców, ręczników trwa nadal – do końca stycznia 2020 roku.

Zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach!

Szkolne Koło Wolontariatu