Menu

Studniówka 2020 – relacja, zdjęcia, film…

Studniówka 2020

Tak to zawżdy bywało, gdy 100 dni nauki zostało,

Wielce godni Żakowie, biesiadowali na zdrowie…

11 stycznia 2020 roku w sali weselnej „Mozart” w Zalesicach, odbył się bal studniówkowy uczniów klasy IV technikum żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku.

Bal o godz. 18.00 rozpoczęła kierownik internatu pani Danuta Leszczyńska, która w swoim przemówieniu przebyła sentymentalną podróż w przeszłość, wspominając czwartoklasistów jako cichych, wystraszonych pierwszaków technikum.

W imieniu maturzystów głoś zabrały: Małgorzata Kulej i Anna Sokół, które podziękowały dyrekcji, wychowawczyni- pani Jolancie Walaszczyk i całemu gronu pedagogicznemu za czteroletni t rud wniesiony w przekazywanie im wiedzy, służeniu pomocą i dobrą radą.

Słowami:…poloneza czas zacząć!- pani kierownik uroczyście rozpoczęła studniówkę.

Młodzież przepięknie odtańczyła poloneza, do którego sama ułożyła choreografię.

Miłą niespodzianką było również wspólne odtańczenie „belgijki”, która była niespodzianką przygotowaną przez uczniów dla nauczycieli i pracowników administracyjnych. W rolę DJ wcielił się uczeń klasy III TŻiUG- Dawid Pawula.

Zabawa trwała niemalże do rana. Zostały wspomnienia i smutek ,że za parę miesięcy nasze drogi się rozejdą i każdy wyruszy w swoją prawdziwą podróż w dorosłe życie.

Jolanta Walaszczyk